Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı klima servisi klimanızdaki arızaları eksiksiz olarak gideren Nişantaşı klima servisi uzman ekibi siz değerli müşterilerinin soru ve sorunlarını dikkatle dinler ve detaylı anlatımlarla müşterilerini en iyi şekilde bilgilendirir.

Klimalarınızın garantisi olsun veya olmasın Nişantaşı klima servisi klimanıza üstün nitelikli sağlam hizmetler sunmaktadır. Klimanıza yerinde gereken bakım, onarım ve yedek parça değişimi gibi işlemler uygulanır. Nişantaşı klima servisi sunduğu hizmetler için gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Modern ekipmanlar ve eğitimli personelleriyle yenilikçilik ilkesiyle hareket etmektedir. Klima arızalarıyla ilgili üstün bilgi ve donanıma sahip olan Nişantaşı klima servisi tecrübeleriyle siz değerli müşterilerine yerinde, zamanında ve dört dörtlük hizmetler sunmaktadır.

Nişantaşı klima servisi hafta sonları da hizmet vermektedir. İster hafta içi, ister hafta sonu olsun, klimanızda meydana gelen her türlü arıza için yapmanız tek şey yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan bizleri aramak.

Nişantaşı klima servisi olarak bizler, hizmetlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimizin görüşlerinizi önemsiyoruz. Telefonla veya yerinde hizmetle sunduğumuz her türlü teknik hizmetlerle ilgili istek, şikâyet, dilek ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net