Merter Klima Servisi

Merter Klima Servisi İstanbul’da klima teknik servis hizmeti sağlayan bir teknik servis hizmeti firmasıdır. Her türlü arıza şikâyetleriniz için siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her yerinden yedi gün yirmi dört saat servis hizmeti sunmaktadır.

Merter Klima Servisinde kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı bir arada bulmanız mümkün. Arızalarında hayati önem arz eden klimanızı bilinmeyen ellere teslim etmeyin. Uzman teknik ekibimizle ve donanımlı araç ve gereçlerimizle siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız. Merter Klima Servisi uzman ekipleri klimanızın bütün iç tesisatını ve her parçasını ayrıntılı bir şekilde inceler, analiz eder, çalışmasını elde ettiği sonuçlara göre başlar ve kalıcı çözümler sağlayacak şekilde sonuçlandırır. Merter Klima Servisi klimanızın teknik aksaklıklarını zamanında ve titizlikle giderir.

Merter Klima Servisinin sunduğu hizmetler arasında; klima montajı, klima tamiri, yedek parça değişimi ve klimanıza her yıl bir defa yapılması gereken klima bakımlarının yapılması bulunmaktadır. Merter Klima Servisi üstlendiği görevi kadrosundaki uzman personellerle detaylı bir şekilde ve titizlikle yerine getirmektedir. Klimanızla ilgili şikâyetlerinize zamanında çözümler sunan firmamız müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmuştur. Güvenilir sonuçlar için Merter Klima Servisi hizmetlerini tercih edin. Kaliteli, hızlı, güvenilir olma ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen çalıma politikamızla bulunduğumuz yerden daima ileride olma güdüsüyle yolumuza devam ediyoruz.

Özlemini duyduğunuz kalite ve güven duygusu için Merter klima servis hattını arayın. Bizimle iletişime geçmek için çağrı merkezlerimizi aramanız yeterli. Yaptırdığınız ön kayıttan sonra firmamız adresinize en yakın teknik ekibi size yönlendirecektir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net