Mecidiyeköy Klima Servisi

Mecidiyeköy klima servisi ve tamiri için bizi aramanız için birçok neden sayabilir fakat bun nedenlerin en başında %100 müşteri memnuniyet ilkesine göre destek vermemiz ve kesin çözüm yolunda emin adımlarla ilerlememiz birinci sırada yer almaktadır.

Klima arızaları çok çeşitlidir. Bazı klima çalışma performansını arttırıcı durumları kendinizde çözebilirsiniz. Mecidiyeköy klima servisimiz bize ait sorumluluklarımızla ilgili bilgi vermek ve destek sunmak için sürekli çalışmakta ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurma çabası içerisindedir.

Sıklıkla görünen klima arızalarının bakım eksikliğinden dolayı meydana gelmiş olması zaman bulup ta bakımı yapılmamış veya garanti kapsamında olduğu süre içinde ücretsiz değişebilecek parçaların artık garanti kapsamı dışında kalmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Her iki şekilde de Mecidiyeköy klima servisi klimanızın bakımını yerinde yapacak ve gerekli temizlik ve onarımlarını sizin bilginiz dahilin de yerine getirecektir.

Klimanın arızalarını Mecidiyeköy klima servisi olarak çözüm bulabileceğimizi tekrar ederken bu tip arızaların uzun süreli olarak tamamen onarılması gerektiğinin öneminin tekrar dile getirmek isteriz.

Mecidiyeköy klima servisi her zaman müşterilerinin isteklerine zamanında ve en hızlı şekilde cevap verebilmelidir. Mecidiyeköy ’de klimanızın bakımını ve yıllık bakımını üstlenecek uzman teknik personele ve gerekli ekipmana sahibiz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net