Kurtköy Klima Servisi

Kurtköy klima servisi konusundaki görevini sürekli olarak güncelliyor ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak düzeyde geliştiriyor. Bizler kurum içi eğitimlerle sürekli kendini geliştiren klima teknik ekibi, sizlerin istekleri doğrultusunda en iyi görevi en hızlı şekilde sunmaktadır. Bakteri bu özelliği nedeniyle Kurtköy Klima Servisi sistemlerinde de yaşayabilmekte ve bu sistemde oluşan aerosollerin ortamda bulunan insanlarca solunması sonucu akciğere yerleşerek hastalığa neden olmaktadır.

Kurtköy klima servisi olarak 10 yıllık deneyim ile İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerine görev vermektedir. Güvenilir hevesli Sertifikalı ekip takımı ile adresinize gelip klima bakım yapalım. Cihaz bozulmadan hemen numaralı telefonu çevirin. Bakım zamanında gelmiş olması gerektiği düşüncesindeyiz. İstenilen performansı göstermemesi klimanızın ciddi sorunlara sebep olabileceğini unutmayınız. Kavurucu sıcaklar düzensiz çalışmasına ya da süzgeçleri temiz değilse bozulma yapmasına sebep olabilir.

Klima bozulduğunda ya da bakıma ihtiyaç olduğunda tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kurtköy klima servisi arıza ve bakım görevlerinizde yine sizlerle. Klima cihazları gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına sunulan kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir.

Kurtköy klima servisi cihaz bozulması ve onarımı ile ilgili sıkça sorulan soruların başında gelen yerinde servis olanağı var mı? Sorusunun tam karşılığını Servis olarak bulabilecek ve her marka cihazın yıllık bakım anlaşmasını yaptırabileceksiniz. Klimanızın bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Kurtköy klima servisi olarak nahiyede yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Kurtköy klima servisi işlerinizi özenle yapmak üzere kurulmuştur.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net