Küçükyalı Klima Servisi

Küçükyalı klima servisi uzman takımı yöntem takımı ile tam donanımlı olarak görev vermektedir. aygıtları gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile bazı hasarlar oluşabilmektedir. Klima cihazının ısı aktarma bölümünde meydana gelebilecek hasar ve tozlanmalar, klimanın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için cihazınıza senede iki defa süreli bakımı yapılması gerekmektedir.

Küçükyalı klima servisi sıcakların klimanızın düzensiz çalışmasına ya da filtreleri temiz değilse bozulma yapmasına sebep olabilir. İstenilen performansı göstermemesi ciddi sorunlara sebep olabileceğini unutmayınız. Bakımı zamanında gelmiş olması gerektiği düşüncesindeyiz. Eğer Şubat ayından beri bakım yaptırmadıysanız vakit kaybetmeyin. Profesyonel sertifikalı ekip kadrosu ile adresinize gelip bakım yapalım.

Küçükyalı klima servisi bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı süzgecinizi yılda en az üç kere temizlenmesi gerekmektedir. Klima ervis merkezleri aracılığı ile 7 gün 24 saat sürekli hizmet anlayışıyla hemen hemen tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Küçükyalı klima servisi güler yüzlü görev politikasını hedef edinen, kurum içi eğitimlerle sürekli kendini geliştiren yöntem servis takımı ile sizin istekleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır.

Küçükyalı klima servisi, uzun yıllardan gelen tecrübesini alıcılarının beklentilerine çözümler üretmek için kullanırken, gelen istek ve yönlendirmeler doğrultusunda konusundaki görevini sürekli olarak güncelliyor ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak düzeyde geliştiriyor.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net