Kozyatağı Klima Servisi

Kozyatağı klima servisi, konusunda bilirkişi ve terbiyeli personelleri ile İstanbul Anadolu tarafı ve Avrupa Yakası nahiyesinde tamir servisi hizmetleri vermektedir. Klimanız bozulmadan hemen bizi arayın. Peki gerçekten tam performanslı olarak çalışıyor mu? İçeriye temiz hava veriyor mu! Kuşkusuz kavurucu sıcaklarda sürekli çalışıyor. Bozulduğunda ya da bakıma ihtiyaç olduğunda tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızı aramanız yeterli olacakta. İstanbul ili hemen hemen tüm nahiyelerine, bakım ve montaj görevleri yapmaktadır. Yıllardır soğutma ve ısıtma sektöründe siz değerli alıcılarına hizmet vermekten memnuniyet duyan her türlü bozulma ve bakım hizmetlerinizde yine sizlerle.

Klima arızası ve onarımı ile ilgili sıkça sorulan soruların başında gelen yerinde servis olanağı var mı? Sorusunun tam karşılığını bulabilecek ve her marka cihazın yıllık bakım anlaşmasını yaptırabileceksiniz. Klima sisteminde oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz alıcılarımıza yerinde servis olanağı sağlamaktadır.

Kozyatağı klima servisi olarak nahiyede yıllardır hizmet vermekte olan firmamız işlerinizi özenle yapmak üzere kurulmuştur. Bu tür görev talebinde müşterilerimizin verilen görevin kalitesiyle fiyatın uygunluğunu göz önünde bulundurması gerekmektedir. Uygun fiyatlı servis sağlayarak özen göstermeden, özensiz yapılan hizmetle yapılan montaj sonucu da verimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Unutmayın ki; yaşamını kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılmaması değildir.

Kozyatağı klima servisi olarak bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Klimalarınızda meydana gelen her hangi bir problemi servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde klima servise alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapmaktadır. Klima servis ücretlerimiz ve yapılan servis hizmetinin garantisi ile ilgili açıklamaları alıcı temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net