İkitelli Klima Servisi

İkitelli klima servisi klima bakımında yaptığımız işlemlerin sonucunda, klimanızı ilk aldığınız günkü gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Klimanız, tecrübeli ve bilgili ekibimiz tarafından en detaylı biçimde ve en iyi şekilde bakım görerek, klimanızı en sağlıklı şekilde size teslim edilmektedir. Klima hizmetleri verilirken, yeterli bir uzmanlığa ve bilgi birikimine ihtiyaç duyulur. İkitelli klima servisi bu anlamda klima hizmetleri için fazlası ile bilgili olarak ve profesyonelce çalışarak hizmet vermektedir.

İkitelli klima servisi klimanızda olan her tür arızalanmalarda klimayı yerinde inceleyerek müdahale etmektedir. Tamir işlemi sırasında klimanız geniş kapsamlı bir çalışma ile iyileştirme anlamında kaliteli bir hizmet görür.

İkitelli klima servisi, sizlere klimada sınırsız hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz klima kullanıcıları için her geçen gün daha da fazla yenilenmektedir. Klima hassasiyet gerektiren ve özen isteyen bir alan olup, Acıbadem klima servimiz büyük bir itina ve ciddi bir çalışma prensibi ile hizmet vermektedir.

İkitelli klima servisi yedi gün yirmi dört saat sizlere hizmet vermektedir. Servisimizin hizmetlerinden yaralanmanız için bizi aramanız yeterlidir. Klimanıza yerinde anında müdahale için, klimanızın usta ellerden geçmesi için hemen çağrı merkezimizi arayın. Kaliteli klima hizmeti uygun olduğunuz gün ve saatte, adresinizde hazır olsun.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net