İçmeler Klima Servisi

İçmeler klima servisi klima dalında tecrübeli uzman teknik ekibimiz ile klima yerinde müdahale ederek en kısa sürede iyi bir sonuç ile klima hizmet vermektedir. Acil durum çağrılarında ise teknik servisimiz en hızlı ve en çabuk çözümler ile klimanızı en iyi kaliteli bir biçimde kısa süre de en hızlı hizmetini sağlar. Klima için, klima bakımı, klima montajı, klima tamiri ve klima için her çeşit parça değişimi çalışmaları ile klima hizmetini üst düzey bir kalite sistemi ile klimanıza en iyi ve en hızlı biçimde uygulamaktadır.

İçmeler klima servisi klimanız için gerekli olan her türlü teknik hizmetleri sizler en çabuk şekilde getirmekte ve en hızlı biçimde en doğru kararla iyi bir çözüm ile kaliteli bir şekilde sonlandırmaktadır.
İçmeler klima servisi klimanızın montajını, bakımını ve tamir işlemini yapacak kişi ve kişilerin klimada tecrübeli ve bilgili olmaları çok önemli bir konudur. İçmeler klima servisimizde klima kullanıcılarına hizmet vermekte olan klima uzman ekibimiz klimada bilgili ve tecrübeli olarak hizmet vermektedir.

İçmeler klima servisi klimanız için en güvenilir ve en kalıcı hizmetlerin sağlandığı teknik servistir. Klimayı yakından tanıyarak ve klimada oldukça uzman profesyonel bir biçimde çalışarak hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz her çalışma ve hizmet sağlam kalitede profesyonel hizmetlerdir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net