Erenköy Klima Servisi

Erenköy klima servisi tüm dairelerde saygı ortamı göstererek kusursuzluğu ön planda tutan Erenköy klima teknik servisimiz gün geçtikçe yenilenen ve değişen yüzüyle huzurunuzda bulunmaktadır. Amacımız bizlerden beklentisi olan müşterilerimizi beklentileri doğrultusunda memnun edebilmek ve her konuda başarı sağlayabileceğimizi gösterebilmektir.

Erenköy klima servisi bu sebeple de cihazlarınızın hiçbir sorununu problem etmiyor tahlillerimiz sonucunda sorun yaratan parçayı ve nedenini bularak sizlere aktarıyor ve arzu ettiğiniz takdirde çözüm işlemlerimizi başlatıyoruz. Erenköy klima servisi alanlarında adından sıkça söz ettiren, sağladığı başarıları ile dilden dile dolaşan, herkes tarafından örnek gösterilen personellere sahip olduğumuz için her konuda tüm bilgilere sahip olabilir her bir sorununuzun da çözüleceğine emin olabilirsiniz.

Erenköy klima servisimize yılın 365 günü 24 saatinde ulaşabilirsiniz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.