Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi teknik tamirat ve kontrol servisi, klima piyasasında vazgeçilmeyecek teknik hizmet bölümü olarak mevcudiyet buldu ve bu mevcudiyetini geliştirerek, klima alıcılarının yararına sunmayı bir borç bildik. Sorun moduna giren bir klima için, A-sınıfı enerjisi ya da fonksiyonel nitelik önemi kaymetmektdir. Önemini yitiren klima kıymetini yeniden yapılandırma görevi, klima tamirat servisi olarak bize aittir. Oluşturulan taze markalar kuruluşundan bu yana önceliği olmuştur.

Klima cihazının ön panelinde bulunan kısımlar sayesinde, hava dolaşımı yanlardan, alttan ve ya yukarıdan sağlandığı için, kişeye direkt olarak temas etmemekle, hava akışı rahatsız edici durumu kişilerden korur.

Çekmeköy klima servisi tamir konusunda en yüksek nitelikli verim eğitimli personeli ile yedek parça sıkıntısı olmadan, işinde garanti sağlamasıyla güven veren Çekmeköy klima servisi teknik onarım servisinden hizmet alınabilir. Arıza giderimi tamir servisi hiçbir marka ve model ayrımı gözetimi yapmadan her klima cihazının tamir bakım ve montajını yapabilecek tecrübe ve ekipmanlarına sahip bulunduğunuz ortamınızda kaliteyi sürdürmeniz için her an hizmet niteliği ile yanınızda.

Çekmeköy klima servisi;Klimada kullanılan gazın Her cins gaz şarjının her model rölantiyle çalışma kazandırmayacağını bilmeniz sizi aynı sorunla birkaç defa uğraşmaktan kurtaracaktır. Her model ve ihtiyacı olan gaz cinsleri servisimiz tarafından ayrı ayrı tespit edilmiştir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net