Bostancı Klima Servisi

Bostancı klima servisi olarak amacımız sektörümüzde saygınlık kazanarak en iyi yerlere gelebilmektir. Bu nedenle de faaliyetlerimizde kaliteye ve garantiye önem vermekteyiz. Bostancı klima servisi olarak sizler için yapılan işçilik kadar kalite de önem teşkil etmektedir. En düşük fiyatlarla karşınıza çıkan ve sizleri hiçbir konuda zor durumda bırakmayan klima servisimiz sağlamış olduğu kesin sonuçlar ile sizlere mükemmellikler yaşatmaktadır.

Bostancı klima servisi için önemli olan cihazlarınızın arızalarını çözümlemek değil bir daha sorun çıkarmasını önlemektir. Bu sebeple de işimizi hem titizlik hem de özen içerisinde noktalandırmaktayız.

Bostancı klima servisi olarak kaliteden yoksun bırakılmış olan tüketicilerimiz için hizmetlerimizi nitelikli bir şekilde devam ettirmekteyiz. Emelimiz her gittiğimiz adreste güven ve itibar ortamı yaratarak bizlerde olan yerinizi önemli hale getirebilmek ve bu sebeple de sizlere Bostancı klima servisi olarak hizmetlerin güvenceyle birleştirildiği etkinlikleri sunabilmektir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.