Beylerbeyi Klima Servisi

Beylerbeyi klima servisi ile klimanızın montajını kısa zamanda ve güvenli bir biçimde yaptırabileceksiniz. Klimalar marka ve modellerine sorunsuz son derece sessiz çalışan iç bölümü ile modern çizgiler ve ele avuca sığmayacak tasarımlı cihazlarda bulunmakta. Cihazı kullanarak en yüksek enerji tasarrufunu sağlayarak ortamı serinleten klima bütçenize de sarsmaz. Klimaların performans şeklini bu biçimde anlatarak başlayabiliriz. Bu sebeple her iki tarafta hizmet sonrasında memnun olmaktadır. Her ilçeye klima servisimiz mevcuttur. Deneyimli ekip ve her markada orijinal parça kullanıyoruz.

Bizler Beylerbeyi klima servisi bulunduğumuz mekânları gerek serinleterek; gerekse de soğutmak için klimalardan destek almaktayız çünkü iklimsel koşullar faktörü büyük ölçüde etken olmakta birlikte aynı zamanda da cihazı etkin soğutma sağlıklı bir yaz mevsimi geçirebilmemiz olası duruma gelebilir. Piyasada A sınıf enerji tasarrufu klima bakteriyel süzgeçleri ile pek çok seçenek sunan birbirinden kaliteli ve ucuz klimalar ile kullanıcı kitlesi olduğu görünmektedir. Hafta 7 gün 24 saat hizmet veren klima servisi bütün semt ve semtlerine uzman çözümler ulaştırmaktadır. Hava transferi sorunları tespit ve problem tamir yapan klima aygıtı teknik servisi performansı düşmüş önceki klimalarınızın onarım yaparak ilk zamanki gibi çalışmasında destek olup mesleğinizi aksatmadan konutlarınızda ve iş yerlerinizde arızasız hizmet taktim etmekle sevinç duyar. Beylerbeyi klima servisi her çeşit klima montesi ve tamiri yapılır.

Beylerbeyi klima servisi en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmakta olan firmamız, klima tamiri, klima arıza, klima montajı yapmaktadır.7 *24 saat destek vermektedir. Bunun yanı sıra klimalar hakkında daha ayrıntılı veriye sahip olmamız gerekmektedir. Farklı durumlarda, iklimsel alerjiler ve daha ileriki aşamalarda alerjik astım halleri ile karşılaşmamız olabildiğince basit olacaktır ve imkânsızlığın ötesine de geçebilir. Yapılan işlem 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır.

Beylerbeyi klima servisi kullanıcı odaklı hizmet vermektedir. Belirli bir basınç altında bulunan yoğuşmuş haldeki sıvı akışkanın arzu edilen ısıya getirilip buharlaştırmak ve tekrar bu halden yoğunlaştırmaktır. İstanbul geneline verilen yaygın ve çabuk klima servisi, kullanıcıları beklentilerini göz önünde bulundurularak yürütülmektedir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net