Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir klima servisi uzman teknik kadrosuyla birlikte, ısıtma ve soğutma sektöründe sunduğu nitelikli hizmetleriyle farklı bir pencere açmış bulunmaktadır. On yıllık sunduğu ayrıcalıklı hizmetleriyle yanınızda olmakta olan Ataşehir klima servisi yılların profesonel hizmet sunan firması, daha uzun yıllar yanınızda olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Ataşehir klima servisi işinin ehli, dürüst, güvenilir, çağdaş ve hızlı niteliklere sahip çalışanlarımızla birlikte, yirmi yıldır hizmetlerimizi en kaliteli ve profesyonel nitelikte sunarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve desteğini kazanmış bulunmaktayız. Ataşehir klima servisi üstün kalitemize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, bir telefon kolaylığında bizlere ulaşmanızdır.

Kaliteyi yaşam standardı olarak belirlemiş Ataşehir klima servisimiz, tüm gün boyunca hizmet vermenin ayrıcalığını yaşıyor. Klima cihazlarınızın garanti süresi dolmuş teknik servis hizmetliğini gerçekleştirmekteyiz.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.