Atalar Klima Servisi

Atalar klima servisi, klima servisi hizmeti vermeye 10 yılı aşkın bir süre öncesinde başlamıştır. Bu zaman zarfı içerisinde pek çok işe imza atmış ve tecrübeli, uzman klima servis elemanları yetiştirip, Ankara da tüm ilçelere kaliteli çözümler ulaştırmıştır.

Klima alanında uzman teknisyen kadromuz klima servisleri olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm bulmakta ve klima servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 gün yirmi dört saat boyunca servis isteklerinizi kayda almaktadır. Firmamız belirli kurallar altında yürüttüğü hizmette klimanız için, bakım, montaj gibi birçok konuları müşterilerine bütçelerini sarsmayacak ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Atalar klima servisi garanti süresi dolmuş klimalar için ve tüm hizmetleri sizlere ulaştıran Atalar Klima servisi, klima servisi sektöründe öncü ve tecrübeliler arasındadır. Atalar klima servisi olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı güvenilir ve kaliteli hizmet ulaştıran uzman teknisyen kadromuz, klima da oluşan sorunları gidermek için tüm gün boyunca kesintisiz çalışmaktadır.

Klima servis hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt verebilen arkadaşlarımız. Evinize en yakın servis aracını yönlendirmekte ve yoğunluk olsun ya da olmasın aynı gün içinde evinize gelen uzman teknik kadromuz ile sorununuz çözülmektedir.

Atalar klima servisi siz değerli müşterilerimiz için tüm fedakârlıkları ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Atalar klima servisinin ana prensiplerinden biri olan müşteri memnuniyeti sayesinde tercih ediliyor olması bizleri her geçen gün daha da büyük bir klima servisi haline getirmektedir. Klima bakım yapan ekiplerimiz çevrede yaratmış olduğu kirliliği dahi kendileri temizleyerek işlerini sonlandırırlar bizde esas olan müşteri memnuniyetidir.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net