Atalar Klima Servisi

Atalar klima servisi kalitenin ve güvenin adresi tüketicileri için daima en iyisini düşünerek tam teşekküllü hizmetler sunmayı ilke edinen Atalar klima tamir teknik servisimiz güven inşa ettiği faaliyetleri ile güç durumlarınızın yardımcısı olarak huzurlarınızdadır.

Atalar klima servisi gerek hizmet sunumlarımızdaki güvenilirliğimiz, gerekse sonuçlarımızdaki netlikle sizleri yaşam standartlarının da yükseğinde olan nitelikli etkinliklerimizle buluşturuyor, Atalar klima servisi memnuniyetinizi daimi tutuyoruz. Bu nedenle de hem öğrenmek istediğiniz sorularınızda, hem aktarmak istediğiniz görüşlerinizde hem de varsa eğer bizlerle ilgili şikâyetlerinizde müşteri hizmetlerimizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Atalar klima servisi yerinde ve gününde etkinlikler sunmayı amaç bilen servisimiz bugün hedeflediği konumdadır

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.