Ataöy Klima Servisi

    Ataköy klima servisi klima cihazındaki verimliliğin çoğalması için bu örneklerde geliştirilmiş kondansatör, kompresör ve mikro bilgisayar denetlenmesinden yararlanarak sunulan, üst seviyeye çıkarılmıştır.

    Bilenen klimalar, durağan frekansta sürekli açılıp kapanarak çalışır. Bunun sebebi ayarındaki sapmalar, alışılmış düzenlere göre daha azdır. Dolayısıyla inverter klima cihazları daha fazla rahatlık sunar. Bu tip klimalarda, kalkışta frekans yavaşça artırılır.

    Duvar tipi klimalar ise çok amaçlı kullanımlar için tasarım klima cihazlarıdır. Multi split klima cihazları ise bir dış üniteye bağlı olarak birden fazla iç ünitesi bulunan klimalardır. Klima cihazı teknolojisi, sayılan bu hususiyetteki klimaların faydalanma sürdürürken, bir yandan da daha geliştirilmiş klima cihazları yapımları için çalışmalarına aralıksız devam ediyor ve bu mevzudaki araştırmalarını sürekli geliştiriyor. Tüm dünya ülkelerinde kullanılan klima cihazları, yararlanma giderek daha büyük bir ünsiyet halini alıyor. Bu devirler için servisi kullanıcılarına en büyük destek klima cihazları tamir servisinden gelmektedir.

    Ataköy klima servisi bakım servisi, klimalarının teknolojik birikimine bir bütün olarak sahiptir. Klimaların arızalanma sebepleri düzenlerini kendi teknolojik sıralamasına göre tespit ederek ortaya çıkarabilen ekip öğeleri, bakımlarını bu amaçta tam isabetle yerine getirebilmekteler. En seri iletişim yolu ile çalışan ekibe, servisi müşterilerinin ulaşması bir telefon etmek kadar kolaydır.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.

Klima Gaz Eksiltiyorsa

Klima cihazı gazı sürekli eksiliyorsa nedenleri şunlar olabilir: Klima cihazının iç ve dış ünite peteklerinde kaçak oluşmuş olabilir. Cihazda iç ve dış ünite bağlantı rekorlarında çatlama olabilir.... >>Devamı

Klima Kompresör Arızaları

Bir soğutma sisteminin kalbi konumdaki kompresör, çoğunlukla sistemle ilgili başka bir aksaklıktan dolayı arızalanır. İstatiksel olarak bir kompresörün imalat hatalarından dolayı arızalanma..>>Devamı

Klima Montajı!

Demontaj gerçekleştirilecek klima uzun seneler kullanılmış olabilir. Klima uygun biçimde sökülmezse çok büyük tahribatlara uğrayabilirler. Kurallara uygun bir şekilde sökülmeyen klima kullanılmaz ...>>Devamı

İletişim

Email: info@websitename.com

Phone: 216 488 07 01

Address: Karlıktepe mah. Akça sok. No:2/E Kartal

 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net