Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi olarak Altunizade mahallesinde oturan bütün kat sakinlerine layık oldukları değerde hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Amacımız sizler tarafından lider görülen ayrıca tavsiye edilebilecek kaliteye ve öneme sahip bir klima servisi haline gelebilmektir. Bu sebeple de her bir Altunizade klima servisi hizmetimizden başarılar sağlamadan ayrılmıyor cihazlarınızın tüm arızalarını dakikalar süren incelerimiz sonrasında en iyi şekilde sonuçlandırıyoruz.

Altunizade klima servisi alanındaki uzmanlığı, işine olan sevgisi , sizlere olan saygısı, pratikliği ve kesin sonuçları ile sizler tarafından tercih edilen teknisyenlerimiz ile işimizi yürütmekte olduğumuz için cihazınızın arızası ne olursa olsun sonuçsuz kalmayacaktır Altunizade klima servisi cihazlarınızda apansızın meydana gelen , umulmadık anlarda sizlere zorluk yaşattıran tüm sorun ve problemlerinizde Altunizade klima servisi en kısa zaman diliminde yanınızda bulunacaktır. Biz cihaz arızalarınızı sonuçlandırmak hem de sizleri bilgilendirmek için kurulduk.

Altunizade klima servisi olarak daima işimizi ve müşterilerimizi ciddiye aldığımız için de hedeflediğimiz yerlere kısa sürede ulaştık.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.