Acıbabem Klima Servisi

Acıbadem klima servisi, on yılı aşkın süredir her türlü sıkıntılarınızda amaçladığımız en hızlı ve kaliteli klima servis hizmeti imkânlarımızla sizleri vermekteyiz. Klima kullanıcılarına sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizin her ayrıntısına özenle dikkat ederek, değerli klima cihazlarınıza üstün kalitemizi sunup, farkımızı on yıllık tecrübemizle sürdürmekteyiz. Değerli klima kullanıcı müşterilerimizin sağlığını, ekonomik olarak bütçesini ve zamanlarını sizlerin rahatlığı açısından en kontrollü ve uygun şekilde sunmaktayız.

Acıbadem klima servisi 7/24 bir telefon kolaylığında bizlere ulaşarak, beklediğiniz klima teknik servisine sizlerde kavuşabilirsiniz. Acıbadem klima servisi teknik problemlerde servis teknikerlerinin gelmesine gerek kalmadan klima cihazınızın çalışır hale getirilmesi için yardımcı olmaktadır. Acıbadem klima servisi bölümü ; Klima servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorulur, eğer müşterimiz müsait iseise servis ekibimiz hizmeti verilir.

Acıbadem klima servisi teknikerleri araçlarında bulunan klima yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile klima cihazının yerinde bakım onarım işlemini en kaliteli şekilde yaparlar.

 

Klasik klima İle inverter klima ararasında ne fark vardır! Alışılmış klimalarda oluşan oda ısısına ulaşılına kadar klima kompresör sürekli aynı hızda devirde işlem görür ve durur. Bu nedenle klima; alan ısısı ne olursa olsun sabit enerjiyi tüketir. Hâlbuki inverter klima belirtilen oda sıcaklılığına kavuştukça klima motoru kompresörün daha az enerji harcar. İnverter klima çok daha hesaplıdır ve ekonomiktir. Alışılmış klima cihazlarında kompresör bulunduğu alanın sıcaklığına bağlı olarak durur kalk ile çalışır.